Duyurular

Son Güncelleme: 26.08.2021

10

Eylül

2021

4. İşe Alım Duyurusu
Yazılım geliştirme faaliyetlerimizin yürütülmesi amacıyla ekibimize katılacak; kriptografi, kriptanaliz ve yazılım konularında yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz. Başvurmak isteyenler, aşağıdaki bağlantıdan temin edecekleri İŞ BAŞVURU FORMU ve bu formun içinde belirtilen diğer belgeleri info@famecrypt.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Veri analisti için, Araştırmacı ve Yazılımcı pozisyonu için 10 Eylül 2021 tarihine kadar gerçekleştirilen başvurular dikkate alınacaktır. Başvururken hangi pozisyon için başvuruda bulunduğunuzu belirtiniz
YAZILIM İŞ İLANI ARAŞTIRMACI İŞ İLANI VERİ ANALİSTİ İŞ İLANI İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

29

Mart

2020

3. İşe Alım Duyurusu
Yazılım geliştirme faaliyetlerimizin yürütülmesi amacıyla ekibimize katılacak; kriptografi, kriptanaliz ve yazılım konularında yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz. Başvurmak isteyenler, aşağıdaki bağlantıdan temin edecekleri İŞ BAŞVURU FORMU ve bu formda belirtilen diğer belgeleri info@famecrypt.com.tr adresine gönderebilirler. Veri analisti için, 15 Şubat 2020 ve Yazılımcı pozisyonu için 29 Mart 2020 tarihine kadar gerçekleştirilen başvurular dikkate alınacaktır.
YAZILIM İŞ İLANI VERİ ANALİSTİ İŞ İLANI İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

30

Mayıs

2019

2. İşe Alım Duyurusu
Araştırma, geliştirme ve yazılım faaliyetlerimizin yürütülmesi amacıyla ekibimize katılacak; kriptografi, kriptanaliz ve yazılım konularında yetiştirilecek tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

2

Temmuz

2018

1. İşe Alım Duyurusu
Yazılım geliştirme faaliyetlerimizin yürütülmesi amacı ile ekibimize katılacak; kriptografi, kriptanaliz ve yazılım konularında yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz.